ASISTENTE MEDICALE - DUBAI

KNIGHTSBRIDGE INTERNATIONAL RECRUITMENT RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENTE MEDICALE - Spitale si clinici de stat si particulare in DUBAI cel mai dezvoltat si modern oras din E.A.U., care ofera conditii deosebite din punct de vedere profesional cat si financiar.

CERINTE

- Absolvirea scolii sanitare postliceale cu o durata de 3 ani (EXCLUS liceul sanitar);
- Experienta profesionala de minim 1 an in medicina generala (orice sectie);
- Cunoasterea limbii Engleze la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Durata contractului: minimum 2 ani
- Program de lucru: 48 ore/sapatamana
- Salariu: intre ¿ 1.100 - ¿ 1.300 (euro) / luna, in functie de experienta si abilitati;
- Alte beneficii suplimentare:
- Cazare asigurata fara costuri;
- Asigurare Medicala;
- Bilet de avion asigurat de angajator;
- Costul vizei suportat de angajator;
- Transport asigurat de la locul de munca si invers.
- 1000 - 1500 EURO / luna

KI Recruitment este o companie cu capital si management britanic care isi desfasoara activitatea in Romania, oferind servicii de recrutare la standarde internationale pentru persoanele in cautarea unui loc de munca.