Asistenta Medicala – Anglia Homecare

Borg Corp SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingrijirea bolnavilor la domniciliu acestora cu respectarea specificatiilor de tratament date de medic.

Salar de 10-11.5 GBP/ora = minim 2000GBP / luna NET!

CERINTE

- Cunoasterea limbii Engleze la nivel mediu
- Experienta in domeniu
- Diploma de Asistenta Medicala obligatoriu!
- Durata contract minim 12 pana la 18 luni
- Dupa selectia cv-urilor se va stabili un interviu cu angajatorul in Romania
- Costurile de cazare sunt in jur de 60GBP/sapt si sunt suportate de angajat.
- Cei interesati sunt rugati sa trimita pe office@borgcorp.ro copie scanata dupa diploma de asistent si o poza full body.

BENEFICII OFERITE

- Cheltuielile de transport in Anglia si cheltuielile de mediere sunt platite de angajator.
- Totul este GRATUIT! Nu veti fi taxat in nici un fel pentru serviciile noastre.

Noi va garantam serviciile noastre si confidentialitatea datelor prin contractul de mediere care se va semna inainte de prezentarea CV-ului dvs la angajator. Agentia noastra este acreditata de ITM (Inspectoratul Teritorial de Munca) si lucram in conformitate cu normele europene de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.

Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate