Asistent manager (Germania) - 1 Post

JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se va subordona direct D-lui Director General
- Activitate de secretariat Responsabilitati frecvente:

Relatii cu clientii, partenerii societatii
Lucru la calculator (modificari de documente, tehnoredactarea lor)
Relatii cu angajatii societatii
Raspunde la telefon
Elibereaza documente

Responsabilitati periodice:

Aceasta rubrica poate fi completata si cu fisa postului: DA NU [X]

Natura postului:

Activitate de Birou in proportie de: 100 %
Activitate de Teren in proportie de: -%
Necesitate deplasare(frecvent/rar) -

Programul de lucru: L - V 10 ore; S- 5 ore
- Programul este redus sau extins in functie de necesitati

CERINTE

- In domeniu: minim 1 an in activitate de secretariat
- Colateral cu acest domeniu: - Alte activitati
Studii: Medii -Superioare reprezinta avantaj)
Limbi straine:-Abilitati de comunicare in Lb. Germana
Permis de conducere: Categ B

BENEFICII OFERITE

Remuneratia: 900 € net
Se acorda de la iînceput: da
Se acorda pe parcurs:
Eventuale bonusuri: - se asigura cazare

Altele: - Firma suporta cheltuielile cu documentele pe teritoriul Germaniei; Asigurare de boala si accidentare pe toata perioada de deplasarii.

SELECTIE SI PLASARE DE PERSONAL, Administrare de Personal, Gloomer H.R. - Soft de resurse umane.