ASISTENT INGRIJIRE BATRANI, LA DOMICILIU, IN MAREA BRITANIE

KraftQuelle

Job expirat

RESPONSABILITATI

se asigura asistenta si ajutor pentru urmatoarele :
- curatenie
- gatit
- cumparaturi
- imbracat (daca e cazul)
- administrare tratament (daca e cazul)
- spalat (daca e cazul)

CERINTE

CONDITII DE ELIGIBILITATE :
- cunostiinte de limba engleza
- experienta relevanta in domeniu
- permis de conducere
- calificarea in domeniul medical constituie un avantaj
- flexibilitate, disponibilitate de a acumula cunostiinte noi se de adaptare la situatii deosebite

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- pregatire de catre profesionisti, inaintea inceperii contractului si asistenta pe toata perioada acestuia
- salariul 5,35 GBP/ora pentru zilele saptamanii, 6 GBP/ora duminca si peste 7 GBP/ora sarbatori legale
- se asigura cazare in conditii decente
dupa primele 6 luni de contract vi se restituie costurile de transport
- dupa primul an de contract vi se mareste salariul

DESCRIEREA FIRMEI

- Peste 10 ani de experienta in domeniu.
- Recunoastere internationala.
- Reprezentanta in Romania pentru mai multe programe si companii de recrutare internationale