ARHITECTI CONTRACTE CIPRU

SC AS ALMIROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

As Almirom selecteaza ARHITECTI cu experienta in:
- studierea documentatiilor si/sau a Temelor de proiectare elaborate si puse la dispozitie de catre clienti;
- stabilirea volumetriei si paletei de culori (studii de volum si culoare), dar si a configuratiei optimale a structurii de rezistenta, pentru fiecare obiect de constructie;
- modelarea volumelor exterioare si interioare ale obiectelor de constructie, cu ajutorul unor programe specializate (modelare 3D, texturare si randare);
- executarea de planse si planuri 2D (+ 3D) care sa alcatuiasca Tema de proiectare ce trebuie sa fie agreata de catre beneficiar/investitor;
- realizarea tuturor planselor cu detaliile arhitecturale ale constructiilor;
- intocmirea proiectelor prin realizarea pieselor desenate (planselor)cu ajutorul unor programe CAD dedicate arhitecturii si a pieselor scrise (memorii, caiete de sarcini, fise tehnice, etc.) - cu ajutorul programelor din pachetul Microsoft Office;
- urmarirea in executie a proiectelor si acordarea asistentei tehnice necesare finalizarii investitiilor.

CERINTE

-absolventi ai Facultatii de Arhitectura
-stapanirea avansata a programelor AutoCAD dedicate arhitecturii (programe de modelare 3D, texturare, randare si prezentare)
- cunostinte temeinice privind prescriptiile normelor de proiectare aflate in vigoare;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- ambitie, perseverenta, devotament, loialitate, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- contracte 1 an cu drept de prelungire
-pachet salarial atractiv

AVIZATA DE MIN.MUNCII cu nr 14/2003, PENTRU SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE.