animator sportiv

SC SPORTANIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Animator sportiv, organizeaza activitati sportive in timpul zilei ( ping pong, volei, polo de apa, aerobic, plimbari, etc.), precum si evenimente culturale in timpul serii.

Responsabilitati: buna desfasurare al programului de animatie, propunerea programului, oaspetilor hotelului.Chiar daca aparent, jobul pare distractiv,trebuie multa seriozitate.

CERINTE

Trebuie sa fie o persoana dinamica, sa aibe spirit de echipa, capacitate de comunicare.
Varsta cuprinsa intre 18 ani si 30 ani.

BENEFICII OFERITE

Cazare , masa si transportul( cu avionul) sunt gratuite, posibilitatea de a vizita 6 tari ( Maiorca, Grecia, Turcia, Tunisia, Maroc, Egipt), posibilitatea de a invata o limba straina (franceza).

SPORTANIM, societate nou infiintata care vrea sa faca cunoscuta meseria de animator, avand ca si colaborator societatea franceza MARMARA, companie cu aproape un deceniu de experienta in turism.