Agenti de vanzare pentru UK ! Selectie urgenta !

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam urgent agenti de vanzari dornici sa se afirme in una din cele mai mari retele de magazine din Marea Britanie care detine 70 de branse in cele mai importante orase din UK, cu o experienta vasta pe piata americana cat si europeana; castigurile se traduc in functie de performante, putandu-se castiga intre 1200 si 3200 lire pe luna in functie de abilitatile de negociere.
Sunt acceptate pentru a se dezvolta atat profesional cat si financiar in aceasta organizatie doar acele persoane care au abilitati de vanzare cat si de comunicare in limba engleza.
Pentru a participa la selectiile pentru a presta in unele din cele mai mari Mall-uri din Londra trebuie sa te inscrii pana in 13 iulie 2009.
Locuri limitate!!!

CERINTE

- minim 6 luni experienta in vanzari; Daca acest criteriu nu este indeplinit, dar candidatul are experienta in negociere sau comunicare directa cu clientii, atunci poate aplica pentru preselectie (exemplu de experiente anterioare care fac posibila participarea la aceasta preselectie: receptioner, PR, ospatar, hostesa,...)
- nu este necesara nici un fel de calificare;
- se cere cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational bun/foarte bun
- personalitate prietenoasa, devotament in munca, persoana motivata sa munceasca si sa aduca firmei rezultate financiare bune
- seriozitate, prezenta agreabila si prestanta
- calitati in comunicare si negociere/vanzare
- se cere studierea materialului de interviu, ce vi se va pune la dispozitie in cazul in care sunteti gasit de catre consultantul nostru eligibil pentru inscrierea oficiala in vederea obtinerii acestui post

BENEFICII OFERITE

Castigul este sub forma de comision : 25%-30% din pretul fara TVA al fiecarui produs vandut (acest nivel de comision este cel mai mare de pe piata britanica raportandu-ne la ofertele companiilor concurente); cu cat agentul va depune toate diligentele sale pentru a vinde mai mult, cu atat castigurile sale vor fi mai mari;
Se poate castiga intre 275-800 GBP/saptamana in functie de performantele fiecarui agent in parte; aceasta marja de venit este conforma statisticilor detinute de companie cu privire la evolutia veniturilor agentilor de vanzari care au evoluat sau inca evolueaza in cadrul ei.
Cel mai bun comision primit in vanzari in UK
Bonusuri in functie de performante
Bilet avion Romania - Londra gratuit (vezi conditiile de pastrare a gratuitatii)
Bilet avion Londra - Romania gratuit (vezi conditiile de obtinere a acesui bonus)
Training platit - oferit de catre companie (25 GBP/zi) - acest castig va acopera cheltuiala cu cazarea in prima saptamana
½ transport local platit
Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.