- Summer jobs - MAREA BRITANIE (ANGLIA) full / part time

SC TRAVELOT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programul travellot Au Pair este un program de schimb intercultural care se adreseaza tinerilor care doresc sa beneficieze de o sansa unica, de a se integra intr-o familie gazda, de a invata despre viata de zi cu zi din aceasta tara si de a-si perfectiona nivelul de limba straina.
Vei locui cu o familie, primind o alocatie rezonabila (minim 45 gbp), cazare si masa ?n schimbul ajutorului oferit familiei la treburile casnice si ?ngrijirea copiilor.
Durata programului este de 6-24 luni.

Inca din ianuarie 2003, oferim consultanta pentru obtinerea vizei aupair, plasare imediata, consiliere si servicii de calitate. Suntem o mare familie si aici vei fi tratat ca atare.

Nu rata aceasta sansa! Nu platesti nimic decat in momentul in care primesti toate documentele necesare vizei aupair.

CERINTE

- minim liceul
- cunostinte minime limba engleza
- carnet de conducere = avantaj

BENEFICII OFERITE

- cazare si masa asigurate gratuit
- minim 60 GBP/saptamana
- plasare imediata
- permis de munca !!!!

DESCRIEREA FIRMEI

servicii aupair.