Asistent Manager

Ayla Chemicals S.R.L. Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta computerizata a vanzarilor, rapoarte, grafice cu evolutii
- relatia telefonica/mail cu clientii companiei si suport tehnico-comercial de baza pentru acestia
- activitati specifice de administrare a sediului companiei
- traduceri date tehnice produse companie (lb. engleza)

CERINTE

- minim bacalaureat; studii superioare limbi straine (lb. engleza) reprezinta avantaj major
- nivel avansat de utilizare PC (Word, Excel, Power Point, E-mail, Internet)
- persoana comunicativa, foarte organizata
- limba engleza nivel avansat obligatoriu
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- contract individual de munca pe durata nedeterminata;
- salariul discutabil in cadrul interviului, in functie de experienta;
- bonuri de masa;
- transportul la/de la locul de munca este asigurat de companie.

Companie Internationala, producator si importator de materiale/aditivi pentru constructii. Ayla Chemicals face parte din grupul Ayla International: Detalii puteti vizualiza pe www.aylaint.com