Work and Travel SUA- Online Job Fair

BRGwork

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRGwork, Belrao Group este agentie de recrutare a fortei de munca implicata in dezvoltarea programelor de schimb cultural si experienta practica: au pair, career training, work and travel, step up, etc in tari precum: Grecia, SUA, Anglia, Canada

CERINTE

Cum sa ma inscriu?

Intra pe site BRGwork.ro

Verifica daca te inscrii in conditiile de el BRGwork.ro

Descarca Formularele BRGwork.ro

Alege Job-urile (sunt sute de familii in program) BRGwork.ro

Aplica si te contactam noi BRGwork.ro

BENEFICII OFERITE

Au Pair SUA

PLECI cu 90$ (primesti 200$ inapoi din taxa de 290$)

contract pe 1 an

cazare si masa GRATIS

venit de peste 800usd

studii pana in 500usd GRATIS

Au Pair UK
PLECI cu 150eur
contract pe 3-12 luni
venit de peste 200GBP

CAREER TRAINING SUA pana la 18 luni practica
aproape orice domeniu (exceptie medical)
peste 10 ani experienta in program

CAREER TRAINING CANADA
pleci in maxim 1 luna
8-15 CAD pe ora
Calificare in Canada
Study Permit

INTERNSHIP GRECIA
MINIM 450eur
cazare INCLUSA
de obicei si masa INCLUSA