URGENT! Personal Hotelier- Departamentul Receptie, Housekeeping and Culinary - SUA

Job Service S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Programul ofera posibilitatea obtinerii unor contracte de munca in hoteluri de 4 si 5 stele in SUA in Departamentul Receptie, Housekeeping si Bucatarie pe sistemul de vize H2B .

CERINTE

- Minimum 1 an experienta in departamentul pentru care doriti sa aplicati.

- Candidatii cu experienta in hoteluri apartinand lanturilor hoteliere international recunoscute : Marriott, Intercontinental, Sheraton, Crowne Plaza, Hyatt etc. sau vase de croaziera, au un definitiv avantaj.

- Cunostinte de limba Engleza - nivel medium

- Calificare in industria hoteliera constituie un avantaj considerabil, insa calificarea nu este obligatorie .

BENEFICII OFERITE

Conditii contractuale:

- Venit mediu: minim 1500 USD pe luna

- Program: 8-10 ore pe zi/ 5 zile pa saptamana

- Lungimea contractului: 10 luni cu posibilitate de prelungire pana la 36 de luni

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de selectie si plasare de personal in strainatate.