PRACTICĂ PROFESIONALĂ PLATITĂ ÎN SUA!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eşti student sau absolvent nivel licenţă/master/doctorat? România nu-ţi oferă şansa de a pune în practică cunoştinţele acumulate în facultate? BRGwork vine in ajutorul tau şi iţi oferă şansa de a face practică profesionala PLĂTITĂ într-o companie americană pe poziţii de management şi top management!!!

CERINTE

CERINŢE
• vârsta între 20 si 35 ani
• experienţă minim 1 an în domeniul managementului/marketingului, ulterior absolvirii; dacă ati absolvit de mai putin de 1 an de zile nu este necesară experienţa în domeniu (pentru CAREER TRAINING)
SAU
• student(a)la zi sau fără frecvenţă (nivel licenţă/master/doctorat) sau absolvent de mai puţin de 12 luni specializare: management, administrarea afacerilor, economie, marketing, afaceri internaţionale (pentru INTERSHIP)
• ENGLEZĂ- nivel conversaţional

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
Câştigă 8-15 $/h în timp ce înveţi !
• CONTRACT FLEXIBIL: poţi alege între 3, 6, 12 sau 18 luni
• un program care-ti ofera SIGURANŢĂ
• vei beneficia de JOB TRAINING prin care vei castiga experienţă practică relevantă pentru cariera ta viitoare
• programul te ajută să dobândeşti COMPETENŢE PRACTICE atât de mult cerute de către angajatori.

TAXA PROGRAM SELF ARRANGED- participantul ARE oferta de training:
BRGwork va inscrie in program pentru evaluare, intervievare si obtinerea
formularului DS-2019. Procedura de verificare a ofertei este clasica, oferta
trebuie depusa la BRGwork in original, copie scanata sau fax. Programul se poate
incepe in 1,5 luni de la data depunerii ofertei sau mai repede.

750USD- contract 3-6 luni
850USD- contract 7-12 luni
950USD- contract 13-18 luni

TAXA PROGRAM FULL SERVICE-participantul NU are o oferta ferma de training
In acest caz se cauta o companie americana in conformitate cu pregatirea si
calitatile participantului, dispusa sa primeasca in pregatire aplicantul.BRGwork
va actualiza periodic lista pe baza informatiilor primite de la partenerul
extern. Lista plasamentelor disponibile nu este limitativa. Daca lista
plasamentelor disponibile nu include o oferta care sa atraga interesul
candidatului, partenerul extern incepe cautarea personalizata.

1625USD- contract 3-6 luni
2200USD- contract 7-12 luni
2800USD- contract 13-18 luni