OSPATARITE / OSPATARI cu sau fara experienta, pentru VASE DE CROAZIERA AMERICANE

Job Selection, Brasov

Job expirat

RESPONSABILITATI

In functie de experienta:
- ospatar in bufeturile de pe vas
- ospatar in restaurantele de pe vas.

Responsabilitati specifice domeniului ospatarie, oferirea unui serviciu de calitate pasagerilor de pe vas.

CERINTE

- Limba Engleza- nivel conversational.
- A doua limba straina constituie un avantaj
- Sa fii o persoana activa, dornica de munca si afirmare, sociabila si comunicativa.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra si economisi bani, si de a vedea lumea in acelasi timp.
- Conditii de munca foarte bune, intr-un mediu de 4-5 stele alaturi de un colectiv profesionist.
- Salariu atractiv.

C.T.N. JOB SELECTION, Brasov este cea mai renumita firma de recrutare si plasare de forta de munca pentru Vase de Croaziera,. consultanta pe piata muncii in domeniul hotelier
Avem o traditie de 14 ani in aceasta industrie si colaboram cu cele mai bune companii de croaziera americane si nu numai.