Job-uri pentru studenti

COM INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Amusement Park/ Water Park din Minnesota, Restaurant/Cafe/Concession Stand din Wildwood - New Jersey si multi alti angajatori , recruteaza studenti pentru programul Summer Jobs in America!

COM INVEST este agentia desemnata de Ambasada SUA in vederea recrutarii studentilor romani si internationali in programul Summer Jobs in America. Programul este deschis atat studentilor romani cat si celor straini care studiaza in Romania.
Aplica acum si vei avea posibilitatea sa-ti alegi Job-ul din baza noastra de date cu angajatori americani si sa-ti petreci o vara de neuitat cu prietenii in SUA.

CERINTE

Esti student, masterand sau doctorand la ZI, la o facultate de stat sau particulara acreditata din Romania si vorbesti limba engleza nivel conversational? Acum poti aplica la programul Summer Jobs indiferent de anul de studiu si indiferent de note!

BENEFICII OFERITE

Beneficii:salarizare 7,50 $/ora - 13 $/ora , cazarea si masa asigurate

Com Invest este o companie care activeaza in domeniul resurselor umane, training si cultural exchange de 10 ani.

Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.

Com Invest sustine si incurajeaza posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.

In cei 10 ani de activitate, Com Invest a contribuit cu succes la experientele de munca a peste 2000 de clienti, in peste 100 de proiecte pe 4 continente.

Office Cluj-Napoca
Piata Unirii nr. 10, ap. 14
Tel: +40-264 406 879
Fax: +40-264 406 784
Office Sibiu
Bd. Victoriei nr.27
Tel: +40-369 408 934
Fax: +40-369 408 934
E-mail: erika@com-invest.org
www.com-invest.org