Hospitality Trainee SUA! 8-15USD/ora!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem pozitii active in Missouri si nu numai pe:
*HOSPITALITY/ FOOD & BEVERAGE
*HOSPITALITY/ ROOMS DIVISION
*HOSPITALITY/ CULINARY

CERINTE

CE FACI CU CARIERA TA? ALEGE UN INTERNSHIP / CAREER TRAINING USA!

Ai absolvit facultate/master in domeniul turismului?
Ai pana in 35 ani?
Vorbesti engleza?
Iti doresti sa dobandesti competente practice in domeniu ca si trainee intr-un hotel din USA?

BENEFICII OFERITE

*intre 8-15USD/ora, min 1300USD/luna, 40ore/sapt+ore suplimentare platite, in timp ce inveti; beneficii salariale incepand de la 15600usd/an + ore suplimentare platite
* contract pe min 12 luni max 18 luni
* experienta practica acumulata in cadrul unui hotel de succes
*dezvoltarea cunostintelor in terminologia limbii Engleze legata de domeniul de studiu
*imbogatirea CV-ului cu o experienta practica internationala

TAXA PROGRAM FULL SERVICE- participantul NU are o oferta ferma de training.

In acest caz se cauta o companie americana in conformitate cu pregatirea si calitatile participantului, dispusa sa primeasca in pregatire aplicantul. Candidatul poate alege la inscriere din lista plasamentelor disponibile BRGwork va actualiza periodic lista pe baza informatiilor primite de la partenerul extern. Lista plasamentelor disponibile nu este limitativa. Daca lista plasamentelor disponibile nu include o oferta care sa atraga interesul candidatului, partenerul extern incepe cautarea personalizata.

1625USD- contract 3-6 luni - Modalitate de plata: 475USD+tva- se achita dupa interviul cu BRGwork+500USD depozit la partenerul extern iar diferenta la semnarea contractului cu o companie Americana.
2200USD- contract 7-12 luni- Modalitate de plata: 550USD+tva- se achita dupa interviul cu BRGwork+500USD depozit la partenerul extern iar diferenta la semnarea contractului cu o companie Americana.
2800USD- contract 13-18 luni- Modalitate de plata: 600USD+tva- se achita dupa interviul cu BRGwork+500USD depozit la partenerul extern iar diferenta la semnarea contractului cu o companie Americana.

CUM APLICI?
Trimite un CV in engleza actualizat pe adresa de email: lidia@agents.brgwork.com