COCKTAIL SERVER - CAZINOU S.U.A.

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei lucra intr-unul din cele mai mari cazinouri din SUA si din lume (http://www.mgmmirage.com/)!
Va trebui sa intampini clientii si sa reprezinti imaginea uneia din cele mai celebre si respectabile retele de cazinouri la nivel mondial

Se lucreaza cu contract de munca pe o perioada de 12 luni, cu posibilitatea de prelungire
Salariu fix de 8 USD/ ora+ posibilitatea unor castiguri foarte mari (tips-ul poate ajunge pana la 40 000 - 50 000 USD/ an)
Training si calificare in
Oportunitatea de prelungire a contractului

CERINTE

Esti tanara, frumoasa, vorbesti limba engleza si ai spirit de aventura?
Iti doresti ca visul american sa devina realitate pentru tine?
Ti-ar placea sa patrunzi in lumea de vis a unuia din cele mai renumite cazinouri din SUA?

BENEFICII OFERITE

Noi ne vom ocupa de viza si de toate formalitatile.

Taxa de admitere: 2000 EUR (pe care ii veti plati in momentul in care veti semna contractul de munca si veti obtine viza) - care include taxa de viza, formalitati, consiliere, bilet de avion + 3000 EUR deductibili din salariu

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting