Cele mai tari locuri de munca in America

American Experience

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim locuri de munca in S.U.A. pentru candidati cu diferite varste si pregatiri profesionale, in diverse perioade ale anului. Verifica ofertele de programe pentru absolventi de liceu (H2B), licentiati (Career Training) si tinere care vor sa lucreze ca baby-sitter (Au Pair). Mai ai timp sa prinzi pachetele speciale pentru studenti (programul Work&Travel)! Viziteaza www.americanexperience.ro sau unul dintre sediile noastre din Bucuresti, Cluj, Constanta, Iasi, Oradea, Targu Mures, Craiova.

CERINTE

Programul Work and Travel:
-student la cursurile de zi ale unei facultati acreditate (exclus an terminal)
- student la master cu durata mai mare de 1.5 ani

Programul H2B:
- absolvent studii medii

Programul AuPair:
- tanara intre 18 si 28 de ani
- permis de conducere categoaria B

Programul Careere Training:
- absolvent de studii superioare

! Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu !

BENEFICII OFERITE

Toti aplicantii beneficiaza de:
- salarii incepand cu 6.5USD/ora
- asigurare medicala
- cazare
- asistenta de specialitate in obtinerea vizei de munca
- asistenta 24/7 pe toata perioada lucrului in America

Locuri de munca in America de tipul Work&Travel (pentru studenti), H2B (pentru studii medii), Career Training (pentru absolventi), AuPair (Baby Sitting)