Asistente Medicale SUA

KNIGHTSBRIDGE International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistente medicale SUA.
Suntem partenerii exclusivi ai uneia din cele mai mari companii de recrutare pentru asistente din SUA, care se ocupa de aceasta activitate de peste 20 de ani.

CERINTE

- absolvirea scolii sanitare postliceale cu o durata de 3 ani;
- experienta profesionala relevanta;
- cunoasterea limbii engleze la nivel intermediar.

BENEFICII OFERITE

Durata contractului: minimum 2 ani
Program de lucru: 36 - 40 ore/sapatamana (schimburi de zi si noapte)
Salariu: 21 - 34$/ora + bonusuri suplimentare in functie de numarul orelor lucrate.
Orele suplimentare se platesc separat.
Asigurare sanatate asigurata.

Alte beneficii:
- posibilitatea de a pleca impreuna cu membrii familiei inca de la inceputul contractului;
- bilet de avion asigurat de angajator;
- US GREEN CARD gratuit pentru toti membrii familiei
- instruire si examinare gratuita.
NU SE PERCEPE COMISION!