Angajari SUA (Program H2b), Ospatari, Camerist(e), Receptioneri Hotel Hilton si Universal SUA

SC Rom Work&Travel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma angajeaza cu contract de munca pe perioada determinata (H2b program): noiembrie 2007-septembrie 2008, personal pentru SUA Florida-Orlando:

1.Hotel Hilton : cameriste, osptari, picolo, bucatari, receptioneri (60 de locuri).
2.Universal Studios: Parck Services(intretinere si curatenie) si Attracttions Attendant(ghizi parc), bucatari, Steward, (100 de locuri)
Salarizarea incepe de la 7,25$/ora.

CERINTE

Limba engleza nivel mediu
Nu este necesara experienta urmand a se face un training direct la locul de munca in SUA
Disponibilitatea de a lucra in SUA pe perioada noiembrie 2007-septembrie 2008.
Interviul se va tine direct cu angajatorii din State pe 14, 15 octombrie in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Se pot efectua ore suplimentare sau se mai poate lua un al doilea job.

Pentru Informatii si programari :

0740936196

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare si plasare a locurilor de munca in SUA