Vrei să călătorești și să câștigi un salariu generos în același timp?

PhotoHotel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei să descoperi cum poți să călătorești și să câștigi un salariu generos în același timp?

Ești o persoană comunicativă și te simți bine atunci când interacționezi cu alte persoane?

Vrei o experință altfel în 2020?

Atunci aplică pentru postul de fotograf la PhotoHotel, leader european în Fotografie Hotelieră.

Cine este PhotoHotel? Suntem un concept de Turism apărut în 2008, în România, la Brașov. Datorită viziunii a 2 antreprenori am reușit să ne dezvoltăm de la 4 persoane prezente în 2 hoteluri la peste 200 de persoane prezente în peste 100 de hoteluri din peste 10 destinații exotice europene.

Căutăm constant să ne dezvoltăm și tocmai de aceea avem propria platformă de E-learning, colaborăm cu traineri externi, specialiști pe domeniile lor (Dan Mălureanu – fotografie, Paul Ardeleanu – comunicare) și investim constant în dezvoltarea fiecărei persoane prezente în companie.

CERINTE

Așa că:
- dacă ești o persoană cu spirit tânăr
- dacă cunoști cel puțin o limbă străină la nivel mediu
- dacă ești disponibil pentru a pleca în străinătate pe o perioadă de 8 luni (Martie – Octombrie 2020)

... te invităm în echipa noastră

Tot ce este nevoie să faci este să aplici pe această pagină: http://www.photohotel.com/ro/cariera/alaturati-va-echipei#lc33537

BENEFICII OFERITE

P.S.: Dacă aplicația ta se potrivește cu ceea ce noi căutăm, vei primi o serie de video-uri în care să descoperi job-ul mai în detaliu. La sfârștiul acestei serii de video-uri de vei putea programa pentru interviu.

P.P.S: Dacă te întrebi de salariu, este important să știi că salariul minim este de 700 de euro net / lună + comision în funcție de rezultate + bonus KPI + cazare, masă, transport. Un fotograf în primul an la PhotoHotel câștigă în medie între 1000 și 1300 de euro net / lună iar fotografii de top ajung să câștige peste 2000 de euro net / lună. Așa că salariul poate fi foarte motivant atunci când obții rezultate.

Povestea noastra a inceput in anul 2008 cu 2 structuri hoteliere si o echipa formata din 4 persoane, in insula Creta. Ulterior, compania s-a extins si in Spania, iar in ianuarie 2016 am deschis centrul administrativ in Romania, la Brasov.

📍In prezent avem peste 100 de structuri, peste 200 de angajati, iar ca destinatii amintim:
Grecia: Insula Creta, Rodos, Corfu, Atena;
Spania: Andaluzia, Mallorca, Menorca;
Insulele Canare: Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria;
si insula Malta;

🚩Photohotel este angajator direct si nu se percep taxe sau comisioane.

Te asteptam in echipa noastra :)