Vanzatoare produse naturiste-Insulele Tenerife

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam o doamna/domnisoara pentru postul de vanzatoare produse naturiste in Playa de Las Americas, Insulele Tenerife-Spania
Nr. de posturi:1

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba romana;
- Copie act de identitate;
- Fotografie corp intreg;
- diplome/recomandari

Costuri:
- 40 RON, taxa de procesare dosar
- 150 Euro, taxa de mediere (se achita in momentul semnarii contractului de munca)

La semnarea contractului de munca, candidatele se vor prezenta obligatoriu cu:
- adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
- cazier judiciar

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: ACS EUROPE SRL, Brasov, B-dul Eroilor nr.3A, Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18
Email:job@acs-europe.ro
Telefon: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030;

CERINTE

- doamna/domnisoara 25-35 ani
- experienta in domeniu vanzarilor
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu-obligatoriu
- cunostinte de limba spaniola - constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

- contract de munca incheiat pe un an cu posibilitate de prelungire
- salariul: 700 euro net/luna + bacsisuri
- program de lucru:9 ore/zi, orele suplimentare se fac cu acordul angajatei si sunt platite suplimentar.O zi libera/saptamana
- cazare asigurata gratuit
- asigurarile sociale si de sanatate sunt platite de angajator

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate