URGENT SUDORI ARGON SAU ELECTROD SAU CU STRAT DE FLUX AUTOMAT PENTRU SPANIA

S.C. TRANSIT JOB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUDORI IN ARGON SAU ELECTROD SAU CU STRAT DE FLUX AUTOMAT PENTRU SPANIA

Se intocmeste dosarul si va prezentati la sediul firmei noastre in Tulcea , str. Isaccei nr. 31-33 cabinet 2 cladirea Medical Center , nr. de tel,0758.568.439, 0735.211.688 sau se pot face pentru cei din tara toata documentatia prin email sau fax (adica trimiteti toate actele de la dosar prin fax sau email ,noi va trimitem contractul si celelalate documente ,le completati si semnati dupa care le trimiteti inapoi prin email sau fax .Dupa aceasta se achita taxa in contul firmei se trimite confirmarea platii si se va emite factura .
In momentul respectiv sunteti inscrisi in lista si se stabileste data testarii )
Se depune dosarul si se achita taxa de 100 euro ce reperezinta taxa examinare , deci inainte de angajare se va da un test cu angajatorul spaniol,numai cei care trec testarea vor fi angajati .
Dupa testare si cei care o vor lua vor mai plati un comision de 200 euro ce reperezinta comisionul agentiei noastre .
In momentul admiterii testului in maxim doua saptamani se pleaca in Spania .
Posturile sunt doar pentru aceea care au cunostinte solide in sudura cu argon sau electrod si sudura automata cu start de flux

CERINTE

Actele pt dosar:
-2 poze tip pasaport
-copie pasaport
-copie buletin
-copie certificat nastere
-copie certifcat casatorie(daca este cazul)
-copie dupa diploma de studii
-copie dupa cartea de munca
-adeverinta de la medicul de familie ca suneti apt pt munca clinic sanatos
-cazier judiciar
-dosar

BENEFICII OFERITE

-salariu 10euro -14 euro/ora
- cazarea asigurata de angajatorul spaniol
-drumul platit de angajator dus-intors
-fara limita de varsta

SOCETATE CU EXPERIENTA VASTA IN PLASAREA SI RECRUTAREA DE PERSONAL PENTRU STRAINATATE SI CU O SERIOZITATE MAXIMA