Tehnician Retele cu Spaniola

UNNE International Search SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Categorie: Informatica si telecomunicatii
Subcategorie: Comunicatii
Departament: Dezvoltare si Suport

Functiile pe care trebuie sa le desfasoare sunt:
1. Instalare si configurare de produse, schimb de versiuni
2. Probe si suport Sisteme, Networking
3. Intretinere, administratie si gestiunea sistemelor
4. Colaborare in dezvoltarea de noi solutii
- Configurare si administrare de TCP/IP si retele LAN, WAN, Frame Relay, ATM, RDSI, VLAN, DNS
- Cunostiinte servicii WEB: Apache, SPAM, Anti-Virus, Caché
-Instalare , Configurare si Punere in serviciu WINDOWS SERVER, LINUX
- Administrare de Sisteme Operative Windos si Linux
- Routing, Switching, VPN, Proxy.
- Cunostiine AAA.RADIUS si TACACS
- Retele WiFi si WiMAX
- Calitate de Serviciu
-Cisco Nivel CCNA

CERINTE

Experienta minima 1 an

Limba spaniola este obligatorie

BENEFICII OFERITE

Salariul este negociabil
Postul este pentru Spania

UNNE International Search SRL este o firma spaniola specializata in resurse umane, pe selectarea si plasarea fortei de munca .
Cu delegatii atat in Madrid, Barcelona, Cracovia si Bucuresti, UNNE dispune de un personal calificat si motivat in ceea ce face, orientat in primul rand catre client si nevoile acestuia.