SALVAMAR - SPANIA

USTRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegherea piscinei
- verificarea ph-ului din apa
- mentinerea curateniei piscinei

CERINTE

- varsta cuprinsa intre 18 si 35 ani
- minim 10 clase absolvite
- evident, trebuie sa stii sa inoti!
- de asemeni, trebuie sa fi dispus sa inveti limba spaniola la un nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- contract de munca inregistrate la Ministerul Muncii din Spania pe o perioada de 3 luni respectiv iunie- septembrie
- salariul minim 1300 Euro Net!
- un contract de munca sigur pe perioada verii
- petrecerea perioadei de vara in capitala Spaniei, orasul Madrid!
- decontarea transportului dus-intors in cuantum de 125 Euro!
- asistenta gratuita pentru gasirea unui loc de cazare in Madrid!
- in cazul in care se respecta intregul contract, se vor primi in jur de 300 Euro- bani de vacanta
- creditare initiala la sosirea in Spania pentru cei care solicita acest lucru. Fara dobanda, fara comisioane!

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE