Reprezentant Vanzari Telefonie

Unimistad

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consiliaza clientii in cumpararea de telefoane mobile, tablete, Ipod-uri, Ipad-uri si alte device-uri;
- Pastreaza fidelitatea clientilor existenti prin sondaje telefonice periodice in functie de strategia companiei;
- Completeaza fisele de garantie ale produselor vandute si efectueaza probele necesare pentru a dovedi calitatea si functionalitatea device-ului.

CERINTE

- Cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie;
- Experienta minima de 6 luni in vanzari;
- Persuasiune si dinamism;
- Cunostinte de navigare pe internet, pachetul Office.

BENEFICII OFERITE

- Cazare asigurata;
- Telefon de serviciu;
- Salariu de 1600 euro + tipsuri;
- Asigurare de sanatate obligatorie.
- Contract de munca pe minim 1 an de zile.

Unimistad reprezinta o compania spaniola ce are contract de exclusivitate pentru centrele comerciale din cele mai importante orase ale Spaniei.

In decursul a peste 10 ani de experienta am promovat cei mai buni aplicanti pentru clientii nostri care au reusit sa le genereze sute de mii de euro prin postul care l-au ocupat.