Recrutam personal pentru Hoteluri de 3 si 4 stele din Ibiza, Mallorca, Menorca!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta personal care sa lucreze in cadrul :
- Receptiei
- Barului
- Restaurantului
- Bucatariei
- Curateniei
Responsabilitatile sunt conform cerintelor fiecarui post.
Pentru persoanele care doresc sa lucreze in cadrul Receptiei, acestea trebuie sa cunoasca atat limba Engleza cat si Spaniola.
Se prefera candidatii care au experienta si/sau educatie in domeniul turismului. Cunoasterea limbilor Italiana, Germana si Spaniola constituie avantaj.
Programul de lucru : 8 ore/zi, 5-6 zile/sapt
Durata contractului de angajare : 5 luni

CERINTE

Se cauta:

Se prefera candidatii care au experienta si/sau educatie in domeniul turismului.
Cunoasterea limbilor Italiana, Germana si Spaniola constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit : 425 euro/luna
Se ofera cazare si masa gratuita.
Aveti sansa sa experimentati stilul de viata si cultura din aceste regiuni turistice binecunosute ale Spaniei si de asemenea sa castigati bani pe perioada vacantei de vara.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.