PRACTICA LA HOTELURI

USTRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile de ajutor bucatar, ajutor de ospatar, bell boy presupun indeplinirea sarcinilor specifice fiecarui domeniu la diverse hoteluri de pe teritoriul intregii tari (Spania). Perioada minina este de 3 luni, cu posibilitatea prelungirii in functie de necesitatile hotelului si de postul pe care il ocupati.

CERINTE

Pentru a putea participa la program trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii de baza:
- Sa fii student la turism(daca nu esti student la turism sau nu esti student este nevoie sa faci cu curs de turism)
- Sa ai cunostinte de limba Spaniola de nivel mediu sau Engleza + Spaniola la nivel mediu
- O a treia limbă straină reprezina un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Locatie orasul Huesca(Zaragoza).
Salariu de 300 € pe luna, cazare si masa incluse

Costurile programului sunt următoarele: 350 lei la inscriere si 350 lei dupa ce ati fost acceptat de partenerul din Spania

Perioada: 22Iunie - 15 Septembrie și 1 Octombrie, timp de 6 luni pentru practica la recepție

DESCRIEREA FIRMEI

INTERMEDIEREA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN STRAINATATE