Personal in domeniul turismului in cadrul unui Hotel de 3 stele din Menorca, Spania!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera urmatoarele pozitii :
- in cadrul Receptiei & Supermarketului, 2 persoane
- in Bucatarie, ca si ajutor, 2 persoane
- in cadrul Barului & restaurantului, 2 persoane
- in cadrul Restaurantului & Bucatariei, 2 persoane
- personal pentru Cleaning, 3 persoane
Responsabilitatile sunt conforme fiecarui job oferit.

Programul de lucru : 8 ore/zi, 5 zile/saptamana
Durata contractului de angajare : 5 luni

CERINTE

- nivel limba engleza : intermediar
Pentru persoanele care doresc o pozitie in cadrul Receptiei, Supermarketului, Barului si restaurantului se cere un nivel de limba engleza intermediar (cunostintele de limba Spaniola si germana constituie avantaj)

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit : 500-700 euro/luna
Se ofera angajatului cazare gratuita din partea hotelului.
Masa este oferita in mod gratuit.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.