MUNCITORI IN AGRICULTURA - Spania

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nr. de posturi: 40

Locatie: Alzira, Huelva, Gandia

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba romana;
- Copie act de identitate;
- Fotografie corp intreg;
Taxa procesare dosar de 40 RON

Contracte cu incepere pe tot parcursul anului

La semnarea contractului de munca, candidatii se vor prezenta obligatoriu cu:
- adeverinta medicala-clinic apt sanatos (de la medicul de familie)
- cazier judiciar

Actele se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa: ACS EUROPE SRL, Brasov,

B-dul Eroilor nr.3A, Intrarea C, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov(Centrul de Afaceri Cristiana ).
Luni-Vineri, orele 10-18
Telefon: (004) 0740-216.246 ; 0727-776.030;

CERINTE

- Femei si barbati: 20-45 ani
- Experienţa nu este necesară dar constituie un avantaj
- Clinic apt sanatos si rezistenţa fizică la efort prelungit

BENEFICII OFERITE

- Plata: in functie de munca la care perticipa:cules portocale,mandarine,nectarine,ceapa,usturoi,etc
- Salariile se plătesc lunar prin transfer bancar;
- Cazare asigurată dar platita de angajat;
- Transportul este platit de angajat

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate