Munca in Spania, Valencia, 40-60 euro pe zi, contract

Prime Time recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Spania, Valencia, recolta de portocale şi mandarine, nectarine, persici. Salariu: 40-60 euro pe zi, 25 de zile lucrătoare pe lună, salariu săptămânal. Cazare decenta de 2-3 persoane in cameră, toate facilităţile, chiria pentru locuinţă-100 euro pe lună. Permis de muncă pentru cinci ani, 110 euro ( Incepand cu data de 1 iunie, contravaloarea permisului de munca pentru Spania va fi de 160 de Euro). Contract cu angajatorul. Comision 150 euro.

CERINTE

Plecari saptamanale!!!

BENEFICII OFERITE

Birou: Bucuresti, (Unirii) B-dul Dimitrie Cantemir, Nr 2, Bl. P3, Scara 1, Et.5, Ap 14

tel. 0755031176
tel. 0736643386
E-mail: office@cv-munca.ro

Program de lucru: Luni-vineri 09-18

Birou: Iasi, str. Sf. Lazar nr 27, ap. 109
tel. 0374043372
tel. 0727755603
tel. 0747091110
E-mail: info@cv-munca.ro
E-mail: cv@cv-munca.ro

Reprezentanta Prime Time Recruitment in Polonia, orasul Rzeszow
tel. +48506280552

DESCRIEREA FIRMEI

Recruitment