Medici specialisti - Spania

Grupo Hospiten

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Prezentarea diplomei de Licenta in Medicina si a specialitatii medicale.
- Trimiteti un CV redactat in engleza, insotit de o fotografie recenta, si copia diplomei de studii la adresa de e-mail sau la numarul de Fax: 0034/922.620.575 sau la Departamentul de Resurse Umane, C / Pescadores s/n, Edif. Discovery 38108 Taco- La Laguna (Tenerife). SPAIN.

BENEFICII OFERITE

- Stabilitatea locului de munca, contract pe perioada nedeterminata
- Program de primire si formare initiala.
- Perspective reale de dezvoltare si promovare pentru o cariera de succes
- Lucrul cu tehnologie medicala moderna
- La inceput, cheltuielile de cazare si intretinerea vor fi suportate de companie, la fel si biletul de avion.

Grupul HOSPITEN, o retea de spitale private care dispune de peste 3.000 de angajati si care detine peste 1.100 de paturi, este prezent in Spania si Republica Dominicana, situandu-se printre companiile lider din sector la nivel national. Recrutam pentru spitalele noastre din Spania - Canarias si Malaga (Estepona)