Medici de Medicina Muncii pentru Spania

UNNE CAPITAL HUMANO INTERNACIONA

Job expirat

RESPONSABILITATI

UNNE CAPITAL HUMANO INTERNACIONAL cauta medici specializati in medicina muncii pentru Spania.

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba specializarea facuta in medicina muncii si diploma prin care sa ateste acest lucru.
Calitatile de care trebuie sa dea dovada sunt : profesionalism, motivatie in ceea ce face, ambitie, dinamism si abilitate pentru lucrul in echipa.
Cunoasterea limbii spaniole nu este necesara.

BENEFICII OFERITE

Salariul brut este de 30 000 Euro brut /an .
Se lucreaza 4 zile cu program de jumatate de norma si 1 zi cu program intreg,8 ore.

UNNE CAPITAL HUMANO INTERNACIONAL este o firma spaniola specializata in resurse umane, pe selectarea si plasarea fortei de munca in Spania.
Cu delegatii atat in Madrid, Barcelona, Cracovia si Bucuresti UNNE dispune de un personal calificat si motivat in ceea ce face, orientat in primul rand catre client si nevoile acestuia.