Mecanici cu certificat Dacotec( Cotec) pentru Spania

UNNE International Search SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Se cauta mecanici specialisti cu certificat Dacotec( Cotec) pentru a lucra in Spania, Madrid, pentru o firma importanta din domeniul automobilelor.

CERINTE

- Certificat Dacotec( Cotec)
- Experienta de peste 3 ani, in special cu masini marca Renault
- Seriozitate si responsabilitate
- Limba Spaniola nu este necesara dar este considerata un plus

BENEFICII OFERITE

In primul an se va castiga 1600 de euro net, timpul de lucru fiind de 9 ore de Luni pana vineri. Dupa 12 luni in cadrul companiei se va oferi bonus de 1600 euro
In cel de-al doilea an se va castiga 1700 de euro , cu timp de lucru de 9 ore de luni pana vineri. Dupa implinirea celor 2 ani in cadrul companiei se va oferi bonus de 1700 de euro.

UNNE International Search SRL este o firma spaniola specializata in resurse umane, pe selectarea si plasarea fortei de munca .
Cu delegatii atat in Madrid, Barcelona, Cracovia si Bucuresti UNNE dispune de un personal calificat si motivat in ceea ce face, orientat in primul rand catre client si nevoile acestuia