Mecanic camioane Volvo pentru Spania

SC EUROPIC INTERIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Experiență dovedită pe un post similar
-Independent în executarea sarcinilor
- Efectuează lucrarile conform documentației și indicațiilor de lucru primite de la șeful de atelier
- Asigură o inaltă calitate in execuție;
- Respectă timpii de execuție si termenii de finalizare;
- Completează cu exactitate pe fișa de reparație lucrarile efectuate și timpul lucrat aferent fiecarei pozții;
- Consemnează pe fișa de reparație necesarul de piese precum și neregulile descoperite cu ocazia verificărilor;

CERINTE

-minim 5 ani experiență ca și mecanic camioane,de preferință pe camioane Volvo sau Renault
-Angajarea se face direct la firma din Spania
-Limba spaniolă nivel conversațional constituie avantaj
-Persoană serioasă, dinamică cu simțul răspunderii

BENEFICII OFERITE

-salarizare 1850 euro în primul an
Așteptăm CV pe adresa de e-mail office@europic.ro

Suntem o societate de agenti de muncă temporară care pune la dispozitia clienților muncitori calificați sau necalificați după caz.