Job-uri in Insulele Canare, Baleare, Hoteluri 4*- 5*, Resort-uri, Golf Club-uri, SPA-uri

SC GIKOV COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fiind unul dintre cele mai populare programe printre studentii si tinerii din strainatate, programul Work & Travel este extrem de agreat deoarece ofera posibilitatea persoanelor fara experienta in munca, proaspetilor absolventi sau tinerilor pana la 28 de ani sa isi imbogateasca CV-ul cu experienta de munca la hoteluri de 4* sau 5*, cluburi de Golf & SPA, Resort-uri, etc. Pe langa posibilitatea de formare profesionala la standarde cu adevarat ridicate, va perfectionati cunostintele de limba straina, cunoasteti oameni noi, legati prietenii cu alte persoane din alte tari care participa la randul lor la acelasi program, calatoriti si faceti bani! Fara nicio urma de indoiala este modalitatea ideala de a petrece o vara de neuitat intr-o tara straina!
Se accepta si persoane fara experienta;
• Cazare asigurata GRATUIT!;
• 3 mese /zi asigurate GRATUIT!;
• Program: 8 – 10 ore / zi; 5-6 zile / saptamana;
• Contract 100% legal;
• Mediu de munca placut, intr-un colectiv dinamic si tanar!;
• Contract intre 3 - 12 luni;
• Pleari rapide si sigure;

CERINTE

limba engleza la nivel conversational! Cunoasterea limbii native a tarii de destinatie reprezinta avantaj!!! Angajatorul cauta persoane ambitioase, harnice si motivate.

BENEFICII OFERITE

• Unii angajatori oferta rambursarea transportului dintre Romania – tara destinatie (Franta, Italia, Spania, Grecia)

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov