Hoteluri din Spania selecteaza PERSONAL pentru a lucra in sezonul estival 2014

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza Ospatari(te), Ajutoare bucatarie, Receptioneri si Cameriste pentru hoteluri de 3-4* din Spania. Plecari in lunile Aprilie, Mai, Iunie, Iulie.

Ai sansa de a-ti schimba stilul de viata pentru cateva luni de zile, de a-ti exersa si dezvolta cunostintele de limba engleza, germana sau spaniola si, bineinteles, de a te bucura de soarele si litoralul spaniol!

Responsabilitati:
Conforme cu fisa postului.

CERINTE

SE CER:
- cunostinte de limba engleza la nivel bun, de limba spaniola la nivel incepator/bun, precum si cunostinte de limba germana la nivel bun (pentru posturile de Receptioner) si de limba franceza la nivel bun (pentru posturile de Receptioner);
- o minima experienta in domeniu constituie avantaj, pentru receptie;
- pasaport.

Alte detalii:
SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada de 3-6 luni;
- salariu de 300 Euro/luna;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare rapida.

Costurile suportate de candidat:
COSTURILE PROGRAMUILUI:

Tarifele catre agentia noastra se impart astfel:

A) Tarif de procesare a dosarului: 360 RON

B) Tarif de mediere - 150 Euro la semnarea ofertei de munca sau 300 Euro din primul salariu

C) 150-180 Euro comision la partener, in functie de postul pentru care ati fost selectat - se plateste in momentul in care studentul ajunge in Spania.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.