Firma Coag din Spania,selecteaza femei la cules capsuni

Job expirat

Companie
International Jobs
Posturi disponibile
100
Domeniu
Agricultura / Silvicultura / Pescuit
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Sezonier
Nivel studii
Scoala generala
Nivel salarial
1000 - 2000 Euro
Tara
Spania
Valabilitate
19-11-2013 : 19-12-2013
0
Numar de aplicatii
15

Responsabilitati

Acte necesare,copie dupa buletin,buletinul original si cele care au mai lucrat in Spania si copie dupa NIE.

Cerinte

Firma Coag din Spania ,selecteaza persoane pentru cules capsuni in Huelva/Spania. Selectia se va face de catre spaniol si se semneaza contractul pe loc.
Se platesc 36 euro pe zi pt 6 ore jumatate,orele suplimentare se platesc cu 5,70 euro.
Cazarea este asigurata si transportul intors cu autocarul.Plecarea este la sfarsitul lunii februarie,pana in luna iunie.

Beneficii Oferite

salariul foarte atractiv ,in functie de puterea fiecareia.
-cazarea asigurata
-1 transport platit

Descrierea firmei

Companie de recrutare forta de munca si consiliere,pe plan intern si international ,cu o vasta experienta in domeniu.