EXCELENTA OPORTUNITATE - BUCATARI - Costa Brava SPANIA, Restaurant, Bar, Hotel renumit pentru rafinament si standard deosebit

KraftQuelle

Job expirat

RESPONSABILITATI

COOK staff
- prepararea mancarii conform retelor practicate de catre restaurant

CERINTE

TINERI ENTUZIASTI, MOTIVATI, CU O PERSONALITATE OPTIMISTA DORNICI SA SE IMPLICE INTR-UN COLECTIV UNIT, DEDICAT SI PROFESIONAL.
CALIFICAREA SI EXPERIENTA ANTERIOARA MINIM 1 AN
DORINTA DE A INVATA SI DE A SE IMPLICA/ADAPTA LA STANDARDUL IMPUS DE "BRAND"
CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE LA NIVEL CONVEERSATIONAL
CUNOASTEREA LIMBII SPANIOLE, CONSTITUIE UN AVANTAJ

BENEFICII OFERITE

- contracte intre 6 - 12 luni;
- salariu intre 700-1400 euro/luna;(Bonusuri)
- posibilltatea prelungirii contractului pt 1-3 ani
- asigurare medicala/ sociala

DESCRIEREA FIRMEI

- Peste 10 ani de experienta in domeniu.
- Recunoastere internationala.
- Reprezentanta in Romania pentru mai multe programe si companii de recrutare internationale