ELECTROMECANIC AUTO - SPANIA (MADRID & BARCELONA)

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil de revizia, repararea si mentenanta motoarelor diesel; diagnosticarea cutiilor de viteza, a sistemelor de racire, a franelor , a suspensiilor, a sistemului de ambreiaj si a sistemului electronic al masinii.

CERINTE

- Absolvent de liceu sau scoala profesionala cu calificarea de electromecanic auto
- minimum 1 an experienta in domeniu
- disponibilitate de a lucra in Spania minim 1 an, oras de lucru Madrid sau Barcelona
- disponibilitate de a invata limba spaniola
- disponibilitate de a lucra o data la 2 saptamani sambata (40 ore/saptamana)
- disponibilitate pentru ore suplimentare atunci cand este necesar
- cunostinte de limba spaniala - avantaj

BENEFICII OFERITE

- transport asigurat de angajator
- obtinerea permisului de munca de catre angajator

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala