ELECTRICIAN UTILAJE INDUSTRIALE SPANIA

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reparatia si mentenanta aparaturii industriale, in principal partea electrica si mecanica.
Executarea si instalarea panourilor de comanda electrica, incepand de la planuri si scheme

CERINTE

Cunostinte de/in electricitate industriala si electromecanica
Experienta in mentenanta industriala.Preferabil masini mari/grele.
Cunostinte in electronica industriala reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Asigurarea transportului
Obtinerea permisului de munca de catre firma
Cursuri de limba spaniola platite de firma

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti, Ploiesti, Cluj si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala