ELECTRICIAN DE LINII DE JOASA / MEDIE TENSIUNE (LINIOR) PENTRU SPANIA

InterWork, S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Instalare si montaj de linii de distributie de tensiune medie si joasa, incluzand:
- Montaj de conexiuni de medie si joasa tensiune
- Montaj de stalpi de lemn, beton si turnuri metalice
- Intindere de cabluri pentru medie si joasa tensiune prin pereti
- Conexiuni de cabluri de medie si joasa tensiune

CERINTE

- Minim 4 ani ca electrician in instalatii de retele de transport si distributie de tensiune medie si joasa (pana la 66kv)
- Necesar: capacitatea de a lucra la inaltime
- Interpretarea de scheme electrice
- Se valoreaza detinerea de permis de conducere (B sau/si C)
- Excelenta forma fizica
- Se cere responsabilitate si capacitate de munca
- Nu se cere sa cunoasteti limba spaniola

BENEFICII OFERITE

- Incadrarea intr-o companie multinationala, cu categoria profesionala de Oficial 3ª, cu posibilitati de avansare profesionala
- Salariul de baza minim conform conveniului din sectorul Metal din provincia Madrid, plus diurna pentru mancare, si alte bonusuri (orele suplimentare se platesc separat)
- Se cere disponibilitate pentru a lucra ore extra si orar variabil, inclusiv zile festive
- Contract initial de 1 an, cu posibilitatea de a-l reinnoi
- Asigurarea sanitara si de accidente este inclusa
- Vacanta: 12 zile oficiale de sarbatoare si o luna de vacanta pe an.

Obtinerea contractului nu presupune nici un cost din partea candidatului.
Cei interesati pot sa trimita CV-ul la adresa: info@interworksp.com

InterWork este o companie spaniola de recrutare de personal calificat.
Clientul nostru, adica firma angajatoare este o companie multinationala spaniola care isi desfasoara activitatea in sectorul servicii si care ocupa o pozitie de lider in reteaua de distributie energie electrica. Are mai mult de 90 puncte de lucru in Spania si 69 in strainatate.