ELECTRICIAN AUTOBUZ/CAMION PENTRU SPANIA

InterWork, S.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Detectarea de averii pe calculator
2. Reparare:
-motoarele de tractiune
-alternatoare
-electrovalvule pneumatice
3. Capacitatea de a interpreta scheme electrice si pneumatice
4. Instalarea si repararea de sisteme de aer conditionat si climatizare

CERINTE

Studii profesionale: Titlu echivalent scoala profesionala electrician auto (nu obligatoriu)
Experienta profesionala: minim 4 ani in repararea partii electrice a autobuzelor, sau de camioane. Se valoreaza cunostintele de mecanica, electronica si de pneumatica a masinilor industriale
Carnet de conducere obligatoriu: tip B

Se cere disponibilitate de a lucra in strainatate (de a schimba resedinta), orar variabil, pe ture, in timpul zilelor de sarbatoare.

BENEFICII OFERITE

Contract de lucru de un an cu posibilitatea de a fi reinnoit.
Posibilitatea de a lucra si a promova intr-o companie nationala de transport.
Pachetul salarial cuprinde acoperire medicala, salariu fix+salariu variabil in functie de orele de lucru suplimentare efectuate.

Obtinerea contractului nu presupune nici un cost din partea candidatului.
Cei interesati pot sa trimita CV-ul la adresa: info@interworksp.com

InterWork, S.L. este o companie spaniola de recrutare de personal. Clientii nostri sunt companii din Spania, din sectorul industrial si de servicii.

Posturile din aceasta oferta sunt oferite de o companie din sectorul de transport persoane-urban si national, cu 3 centre de lucru si peste 100 de angajati.