Comerciant - Merchandiser

Unimistad

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aseaza produsele pe rafturi si are grija de buna clasificare a lor;
- Va completa rafturile goale cu produsele companiei;
- Ofera clientilor detaliile care le cer in functie de produsul dorit;
- Ajuta la inventarierea magazinului din centrul comercial;
- Prezinta clientilor produsul care compania il are la oferta speciala;

CERINTE

- Prezenta si decenta;
- Persoana entuziasta, onesta.
- Dinamism, spirit inovator si gandire analitica;
- Limba engleza nivel mediu;
- Limba spaniola reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Uniforma proprie companiei care face parte din centrul comercial;
- Cazare si masa asigurata;
- Salariu incepand cu 1100 euro lunar + tipsuri;
- Asigurare de sanatate obligatorie din prima zi de lucru;
- Echipa tanara;
- Posibilitatea de a avansa in companie in functie de loialitate, prestanta si vechime;
- Dezvoltarea carierei intr-o companie multinationala de renume.

Unimistad reprezinta o compania spaniola ce are contract de exclusivitate pentru centrele comerciale din cele mai importante orase ale Spaniei.

In decursul a peste 10 ani de experienta am promovat cei mai buni aplicanti pentru clientii nostri care au reusit sa le genereze sute de mii de euro prin postul care l-au ocupat.