Coafeza(stilista) Cosmeticiana Manichiurista In Strainatate

Beautes

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de profil din Spania, angajeaza:
- coafeza ( stilista ) cu experienta in executarea de extensii de par ;
- manichiurista care stie si respecta normativele UE in domeniu si are experienta la efectuarea si intretinerea de proteze si unghii false ;
- cosmeticiana cu experienta in efectuarea de tratamente faciale si corporale ;
De preferat ca o singura persoana sa aiba calificare de cosmeticiana si de manichiurista.

CERINTE

Conditii de angajare
- experienta in domeniu de minim 2 ani
- varsta maxima 30 ani

Documente necesare
- curiculum vitae
- copie dupa cartea de munca
- copie dupa diploma de absolvire / calificare
- recomandari

BENEFICII OFERITE

Oferim
- salariu motivant
- contract de munca pe perioada nedeterminata dupa o perioada de proba de 1 luna de zile

Adresa de contact
Va rugam sa transmiteti documentele via mail la adresa beautes@yahoo.fr

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de profil din Spania