BUCATATR/A

SPEED COBRA S.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant specific Gecesc si International in Spania angajeaza URGENT BUCATAR/A,,,, persoana pasionata de acest domeniu,cu mult bun simt si interesata sa lucreze pe termen lung. Persoana de care am nevoie trebue sa fie un bun organizator, dar in acelasi timp capabil sa isi aduca si contributia prin intermediul creativitatii la dezvoltarea si adaptarea meniului.

CERINTE

Responsabilitati
-lucreaza in subordinea bucatarului sef
-participa la pregatirea meselor festive si a evenimentelor
-asigura pastrarea in conditii optime de igiena, temperatura si vecinatate a marfurilor, materiilor prime si produselor finite
-raspunde de aplicarea normelor de protectie a consumatorilor
- asigura respectarea intocmai a retetelor in prepararea produselor servite clientilor
- executa sarcinile specifice pentru prepararea produselor finite
- retine si consemneaza toate comenzile, participand la diminuarea timpului de asteptare pentru clienti
- executa si mentine permanent curatenia in toate sectoarele bucatariei
- asigura cantitatea si calitatea produselor finite si respectarea gramajelor, conform retetelor.

BENEFICII OFERITE

-transport platit,
-asigurae medicala,
-contract de munca,
-cazare si masa,
-soare si plaja,

DESCRIEREA FIRMEI

Restaurant cu specific Grecesc cu un nr. de 9 angajati