ANGAJAM PENTRU SPANIA SUDORI ARGON si CO2

NEW WELDING APPLICATIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Anajam pentru atelier de Constructii Metalice -Spania:

-10 Sudori CO2 cu experienta si autorizatie
-5 Sudori Tig –autorizatie 6G.
Mentionez ca sudurile se gameaza.

CERINTE

Angajatorul :
-contract de munca pe perioada nedeterminata – un an de zile cu prelungire
-salariul care se calculeaza in functie de orele muncite si se plateste 9€ pe ora net (Se pot acumula 260 ore ).
-salariul se plateste de doua ori pe luna , printr-un avans si lichidare. Nu se face nici un fel de retinere din acest salariu .
- transportul din Romania-Spania
- cazare in apartamente cu tóate utilitatile necesare .
-transport de la locuinta la locul de munca
-echipament de munca
-cursurile de protectia muncii
-asigurari medicale
-toate taxele si impozitele sunt platite de catre angajator
-organizeaza plecarile

Angajatul:
- angajatul este responsabil de costul procurarii mancarii

BENEFICII OFERITE

Dupa aceste informatii, daca sunteti interesat va rugam sa trimite-ti la adresa de email, alsan@tcalsan.com urmatoarele documente:
- C.V. in limba romana;
- copie a actului de identitate;
- copie dupa autorizatile care le detineti

Plecarile sunt estímate intre 15 -20 septembrie.
Nu se percepe nici un fel de comisión sau alte taxe.
Va multumim pentru interesul acordat
Resurse Humane

DESCRIEREA FIRMEI

Inginerie