Agricultura - recoltat capsuni

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam muncitori necalificaţi în agricultură la recoltat căpşuni in Spania.
- Data începerii contractului: 15-25 februarie 2011, in functie de conditiile de vreme
- Contract incheiat pe 3 luni.

Acte necesare inscriere:
- CV in limba romana;
- CI;
- fotografie corp intreg;
- Cazier;
- Adeverinţa de la medicul de familie cu menţiunea „apt pentru muncă”;

DATA LIMITA DEPUNERE DOSAR - 10 decembrie 2010

Actele se depun personal la sediul agentiei noastre:
Brasov, Bdul Eroilor, nr.3A (Centrul de afaceri Cristiana, langa Teatrul Dramatic si Prefectura Brasov)
Luni-Vineri,orele 9-18

CERINTE

- Femei:Vârsta 20-55 ani
- Experienţa nu este necesară dar constituie un avantaj
- Clinic apt sanatos si rezistenţa fizică la efort prelungit

BENEFICII OFERITE

- Plata: 34 euro net/zi;
- salariile se plătesc lunar;
- cazare asigurată gratuit de angajator (se platesc doar utilitatile,aprox.1 euro/zi);
- transportul este platit de angajat

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate