500 locuri de munca in SPANIA

S.C. Asym16 selectare si recrutare personal agricol SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoane apte din punct de vedere medical (FAMILII SAU DOAMNE), cu si fara experienta in domeniul recoltarii fructelor de sezon ,capsuni ,afine,zmeura,mure.
NU este necesara cunoasterea limbii spaniole .
NU ESTE NECESAR N.I.E.

CERINTE

FARA TAXE SI COMISIOANE ASCUNSE

PLECARI in IANUARIE si FEBRUARIE

Recoltarea manuala a fructelor de sezon in campania agricola 2017 ( Februarie-Septembrie)
Angajatii au obligatia sa respecte programul de munca stabilit de angajator ( 6,30 h x zi), orele extra fiind optionale.

Transport inclus ,pentru persoanele ce nu dispun de fondurile necesare deplasarii, deductibil din primul salariu.

BENEFICII OFERITE

ASYM16 mediaza si asigura :

Drepturile salariale egale cu ale muncitorilor spanioli
Cazare GRATUITA (se platesc doar utilitatile)
Obtinerea permisului de munca si obtinerea N.I.E.
Deschiderea unui cont bancar fara comisioane de mentenanta
Asigura viramentul salariului direct in contul bancar pentru a evita orice taxe sau comisioane suplimentare
Asigurare medicala conform normativelor statului spaniol in baza contractului individual de munca
Asigura respectarea programului de munca 6.30 ore /zi
Asigura angajatul ca se vor respecta drepturile survenite in urma contractului individual de munca (somaj,asigurare medicala,vechime in campul muncii)
Asigura transportul din orice parte a ROMANIEI pana la locul de munca
ASIGURA ANGAJATUL CA NU VA MAI PLATI NICI O ALTA TAXA IN AFARA TAXEI UNICE DE MEDIERE .

SC ASYM 16 SELECTARE SI RECRUTARE PERSONAL AGRICOL SRL cu sediul in orasul Bals ,activeaza in Romania ca si subsidiara a societatii comerciale SC ASYM16 SELECCION Y RECLUTAMIENTO PERSONAL AGRARIO SL din provincia HUELVA (SPANIA) ,avand acelasi obiect de activitate respectiv recrutarea personal in domeniul agricol.