8

locuri de munca in BUCURESTI.

Pagina 1 din 1
Advertising Sales Manager
  • - Experienta in domeniul vanzarilor de publicitate
  • - Abilitati de negociere
  • - Abilitati de comunicare si prezentare
  • - Abilitati de organizare si planificare
  • - Cunostinte MS Office

5 posturi disponibile (50 aplicanti)

23-02-2015 BUCURESTI
Angajam Sofer duba 3,5T
  • - Experienta pe un post similar este obligatorie!!

1 post disponibil (97 aplicanti)

Customer support
  • - limba engleza
  • - minum studii medii (cu diploma BAC)
  • - abilitati de utilizare a calculatorului si a celorlalte echipamente de birotica
  • - cunostinte pentru instalare/ depanarea software / hardware
  • - cunostinte solide pentru realizarea retelor de date structurate
  • - bune abilitati de comunicare
  • - persoana organizata, analitica, atenta la detalii
  • - carnet sofer categ.B

1 post disponibil (12 aplicanti)

20-02-2015 BUCURESTI Alte orase
Sofer categoria B, Bucuresti
  • - experienta de minim 5 ani pe post;
  • - persoana responsabila si organizata;
  • - disponibilitate de deplasare la nivel national 50% din timp.

1 post disponibil (172 aplicanti)

19-02-2015 BUCURESTI
Soferi - categ. B, C, E- Bucuresti
  • - studii medii;
  • - experienta in distributie minim 1 an ;
  • - atestat profesional pentru transport marfa;
  • - permis categ. B, C, E
  • - cazier fara antecedente penale;
  • - aviz medical si psihologic valabil;
  • - domiciliul stabil in locatiile mentionate

1 post disponibil (45 aplicanti)

16-02-2015 BUCURESTI
Angajam Sofer Profesionist
  • - Descrierea jobului: Receptia/ livrarea marfurilor Incarcarea/descarcarea marfurilor Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului Raspunde de integritatea autovehiculului cu toate echipamentele din dotare Raspunde de integritatea tuturor bunurilor societatii, cu care opereaza ( marfuri, instrumente de plata, bani, documente, etc. )

8 posturi disponibile (9 aplicanti)

Sofer protocol
  • - aspect ingrijit, seriozitate;
  • - fara antecedente penale
  • - fara accidente grave

1 post disponibil (161 aplicanti)

12-02-2015 BUCURESTI
Sofer de distributie - Vel Pitar Bucuresti, sector 5
  • - Min. scoala profesionala;
  • - Permis auto, categoria C;
  • - Experienta de minimum 2 ani in functia de sofer de distributie;
  • - Disponibilitate program de lucru incepand cu ora 4 AM(domiciliu in zona Salaj constituie avantaj);
  • - Buna cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;
  • - Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.

1 post disponibil (19 aplicanti)

10-02-2015 BUCURESTI

8 joburi care ti se potrivesc au fost publicate in aceasta saptamana

  • Alege sa primesti pe e-mail cele mai bune joburi.