Soferi de camion - Diabol sro (Van Dievel Belgium)

Diabol sro

Job expirat

RESPONSABILITATI

-compania Diabol sro (Van Dievel Belgium) cu sediul in Bratislava, Slovacia cauta 5 soferi cu experienta pe comunitate si cunoasterea limbii engleze sau franceze
-perioada de lucru 6 sapt. cu 2 sapt. acasa
-transporturi pe distante scurte, mai multe incarcari/descarcari
-cursele se efectueaza in Belgia, Olanda, Germania, Franta,Luxemburg.

CERINTE

-acte valide(permis, buletin, card tahograf, card ADR, Card de pregatire profesionala,cazier judiciar tradus in limba germana si legalizat)
-cunoasterea limbii engleze sau franceze
-experienta de peste 1 an de zile

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant (1900 euro/net + bani de transport- 130 euro)
-prima de instalare - 150 euro
- bonus de vechime
-imbracaminte de lucru
- conditii excelente la garaj (Mechelen, Belgia), bucatarie echipata cu masina de spalat rufe, uscator de haine, masina de spalat vase, aragaz, dusuri, internet.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport